0322 881 0 444

ÜRÜNLER

KÜLÇE KURŞUN

Hammadde olarak hurda akü içinde yer alan kurşun geri kazanılarak kullanılmaktadır. Geri dönüşüm tesisinde çeşitli proseslerden geçirilen akü, içerisindeki kurşun eritilerek müşterilerimizin taleplerine göre saf kurşun (99,9%) veya antimonlu kurşun olarak 30 kg ve 300 kglık kalıplarda şekillendirilir.

KURŞUN BİYET

Külçe Kurşunun eritilmesi işleminden sonra sıvı haldeki kurşun silindir şeklindeki 9,2 cm çapında ve 13 cm uzunluğu olan kalıplara dökülür, 9 kg ağırlığında şekillendirilir.

KURŞUN TEL

Kurşun Biyetlerin, pres makinası yardımıyla, müşteri talebi ve üretim şekline göre, kalınlığı 3 mm den 16 mm ye kadar değişen tel halinde dönüştürülerek, 50 kg ağırlığında makara şeklinde şatışa hazır hale getirilir.

DOMUZ KURŞUNU

Tamamen DKC AV SANAYİ tarafından üretilen 12 Cal. Domuz Kurşunları, homojen ve düzgün yapısı ile her üründe aynı kalite standardında üretilmektedir. Büyük avlar için özel dizayn edilmiş, etrafındaki hava kanalları sayesinde daha hızlı ve etkili hedefe ulaşabilen, aerodinamik yapısıyla, yivli tüfekler ile mükemmel isabet oranı sergileyen 12. Cal Domuz kurşunları ölümcül etkiye sahiptir.

ŞEVROTİN

4 mm ölçülerinden başlayarak 8,60 mm ölçülerine kadar üretim yapabilen DKC Av Sanayi, Yurtiçi ve Yurtdışı müşterilerine farklı ölçülerde ürün sunabilmektedir. Yuvarlaklığı en üst seviyede olan şevrotin, istenilen sertlik ve boyutta üretilmektedir.

AV TÜFEĞİ SAÇMASI

Homojen ve düzgün yapısı ile yuvarlaklığı en üst seviyede olan, istenilen sertlik ve boyutta üretilen, avcılık ve sportif amaçlı fişek üretiminde kullanılan kurşun bilyelerdir.1,75 mm ölçülerinden başlayarak 3,50 mm ölçülerine kadar her ebatta yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin taleplerine göre üretilmektedir.