0322 881 0 444

KURUMSAL

Güçlü, Gelişen, Lider

Kurşun sektörünün güçlü tedarikçisi olarak 2009’yılından günümüze kadar, üreticiler arasında köprü görevini üstlenerek, kurşun sarf malzemelerinin üretim, satış, pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunmaktayız

Tedarikçisi olduğumuz üreticilerimizle etkin ve profesyonel bir biçimde çalışıyor, providing Yurtiçi ve Yurt Dışı olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz.

2017 yılında, en son teknolojiye uygun olarak, Av Tüfeği Saçması, Şevrotin, Domuz Kurşunu, Kurşun Tel ve Kurşun Biyet üretimine başlayan ve kaliteyi prensip edinen firmamız, sektörün lideri olarak faaliyetine devam etmektedir.

Aynı zamanda ülke ekonomimize daha çok katma değer oluşturmayı ve çevreye duyarlı katma değeri yüksek ürünler üreterek sektöre ve ekonomiye faydalı olmayı hedefliyoruz. Kurşun içerikli ürünlerin geri dönüşümünü gerçekleştirmek suretiyle çevre dostu olmak ve geri dönüştürdüğümüz ürünlerden katma değeri yüksek nihai ürünler üretiyoruz.

Zamanın değerini biliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını teknolojik alt yapımızla zamanında ve eksiksiz teslim ediyoruz.

KALİTE

Kurşun sektörüne hurda akü ve hurda kurşun toplayarak başladığımız bu yolculukta, hammadde ve üretilen ürün kalitesine kadar tüm üretim süreci kontrolümüz altındadır. Ürünlerimiz uzman ekipler tarafından Kalite kontrolü yapıldıktan sonra paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilmektedir.